Новости

Без хорошої техніки неможливо побудувати хороших доріг. Наші клієнти це розуміють і тому замовляють бітумовози виробництва заводу «Еверласт».
Новий день ознаменувався великою кількістю відвантажень. Три регіону України сьогодні отримають нову продукцію - бензовози, вироблену на заводі Еверласт.
Компанія "Еверласт" рада повідомити про відвантаження нової партії напівпричепів-цистерн для транспортування бітуму і світлих нафтопродуктів.

Новий робочий тиждень на заводі EVERLAST почався з відвантаження бензовоза на шасі XF 105.410 для наших друзів і партнерів з Миколаєва.

Компанія Еверласт рада анонсувати відвантаження перших двох молоковозів виробленої партії для компанії «ГАЛИЧИНА». Проект реалізується спільно з нашими партнерами компанією Сканія-Україна і фінансується лізинговою компанією «Сканія Кредит Україна».

Компанія «Еверласт», найбільший український виробник автомобільних цистерн і напівпричепів, випустив партію паливозаправників, оснащених апаратурою нижнього наливу.

Завершуємо відвантаження чергової партії газовозів для національної мережі АЗС "UPG". Всі машини укомплектовані об'ємно масовими витратомірами призначеними для вимірювання щільності, обсягу, температури і ваги скрапленого газу (LPG).
Компанія "Еверласт" більше 10 років виготовляє бензовози і газовози для мережі АЗС "Avantage 7". Сьогодні ми передаємо нашим друзям і партнерам чергову партію газовозів обсягом 46 м³, виконаних за стандартами ЄС. Нова конструкція стала легше, що дозволяє перевозити більше вантажу і скоротити витрати на перевезення на 2%.
Побажаємо нашим друзям реалізації всіх поставлених цілей і нових яскравих перемог.
Накануне Нового года принято подводить итоги, вспоминать самые яркие моменты и загадывать желания на будущее. 2019 год для компании «Эверласт» был успешным и интересным. Мы изготовили 211 полуприцепов и автоцистерн различных видов - в среднем по 18 в месяц.
Для того щоб на прилавках з'явився ваш улюблений сир ТМ «КОМО» на завод необхідно доставити молоко. Саме з цією метою ПАТ "Дубномолоко" закупило три молоковоза ТМ «Еверласт». Ці цистерни виготовлені з любов'ю під яскравим Одеським сонцем, що обов'язково позитивно позначиться на якості кінцевого продукту. 
З 07.12.2017 року ТОВ «Еверласт» було включено Міністерством економічного розвитку і торгівлі в список виробників, вартість техніки яких компенсує держава у розмірі 25%.
У березні 2018 року, на території заводу-виробника вантажної техніки TATRA TRUCKS в Чеській Республіці, одеська компанія Еверласт - виробник напівпричепів-цистерн, провела випробування цистерни для перевезення світлих нафтопродуктів.
Почалося!
Програма дорожнього будівництва, прийнята в 2018 році запрацювала! Відрахування в Дорожній фонд за рахунок акцизів на паливо затверджені в наступному обсязі: 2018 г. - 32,6 млрд. грн., 2019 році - 51,2 млрд. грн., 2020-2022 рр. по 70 млрд грн. Як наслідок з'явився попит на бітумні напівпричіп-цистерни. А ми що? А ми тільки за! Ловіть в стрічку п'ять найкрасивіших бітумовозів виробництва Еверласт.
Вчора в похмурій Одесі був дуже урожайний день. З самого ранку уїхали два паливозаправники Еверласт 12м3 на шасі КамАЗ. Буквально через годину постійний клієнт «Константа М» приїхав за новеньким красивим напівпричепом бензовозом на 30м3, який просто бездоганно виглядає з тягачем MAN білого кольору. В обід ми вирішили не обідати, тому що дві цистерни після ремонту виїжджали одна за одною.
Що таке цистерна «під ключ»?
Це коли Ви телефонуєте на Еверласт і говорите: «Нам потрібна автоцистерна бензовоз 16 м3 на шасі DAF. Шасі ми хочемо б / у і бажано з Європи, але у відмінному стані». І вуаля: Ви отримуєте відмінний новий бензовоз з усіма документами, що відповідає вимогам законодавства України, а до нього абсолютно свіже шасі з майданчика в Голландії, але вже растоможене і за гривні з ПДВ.
Головним підтвердженням якості техніки Еверласт є повторні покупки!
У 2017 році ТОВ Карлівське сільськогосподарське підприємство «ЛОС» придбало на нашому заводі напівпричіп-цистерну для транспортування аміаку. В цьому році вони звернулися до нас за наступною одиницею, яка вже проходить за програмою компенсації від держави 25% вартості техніки для агро виробників.
Нагадую, що в державній програмі компенсації бере участь техніка виробництва «Еверласт», а саме: цистерни для перевезення аміаку, карбамідно-аміачної суміші і харчових продуктів.
Сьогодні в Одесі сонячний день і виїзд новенького бензовоза для ТОВ «Дайна». Торгова фірма з Чернігівської області замовила у нас автоцистерну на шасі MAN і два напівпричепа-цистерни для перевезення нафтопродуктів. Вони замінять застарілу техніку, яка вже не в повній мірі відповідає сучасним вимогам безпеки при перевезенні небезпечних вантажів.
Те, що в Європі вже давно норма - в Україні поки новинка! Але хтось повинен впроваджувати інновації!
Минулого тижня представники компанії Еверласт, спільно зі своїми польськими партнерами компанією Ромекс приїхали на «Звенигородський сироробний комбінат» (входить в міжнародний концерн SAVENCIA Groupe.
Минулого тижня ще один новий для нас проект був успішно реалізований спільно з нашими партнерами - компанією Альфатекс (www.alfateks.com.ua). І, як результат, з території «Еверласт» виїхав напівпричіп-цистерна об'ємом 22 м3 для перевезення трансформаторного масла для національної енергетичної компанії «Укренерго» (https://ua.energy).
Успіхів і процвітання нашим новим партнерам!