«Еверласт», спільно з MAN Track & Bus Україна, здійснив поставку партії автоцистерн АЦ-18. Замовником виступив «Концерн Галнафтогаз» (ТМ «ОККО»).
Зателефонуйте нам (048-728-24-20) і ми розповімо, як оптимізувати логістику азотних добрив.
Виробництво і продаж молоковозів, масловозів, спиртовозів та інших харчових автоцистерн для нас звична справа, а ось завдання виготовити напівпричіп для перевезення газованої води стало новим викликом.
В цьому році аграрні компанії активно оновлюють свій автопарк.
Сьогодні, наш постійний клієнт, Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат отримав нову автоцистерну для перевезення питної води на повноприводному шасі КрАЗ.
Зовсім випадково, в компанії стала відома інформація, що на сайті RST продається напівпричіп «Еверласт».
Компанія «Еверласт» активно освоює новий сегмент ринку - «Молоковози» з нижнім наливом.
З початку 2017 рік «Еверласт» зіткнувся з підвищеним попитом на автоцистерни малої кубатури. Постачальники палива усвідомили, що невелика мобільна цистерна має безліч переваг перед автопоїздом з напівпричепом-цистерною великої кубатури. Аграрії почали масово закуповувати нові паливозаправники для заправки в поле. Паливозаправники для гірничо-збагачувальний комбінат також користуються попитом. Молоковози, водовози, Гудронатори і асенізатори, все це автоцистерни, які у нас запитували клієнти.
Шановні колеги, відповідно до правил перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ), існують обов'язкові вимоги до цистерн для транспортування аміаку. Хочемо вас поінформувати, що код цистерни-аміаковоза, згідно з вимогами ДОПНВ має вигляд: P29BH, де:
Робота фермера на пряму залежить від погоди та якісної техніки. Але якщо погода може підвести, то ось на техніку Еверласт Ви завжди можете покластися.
Дві яскраві автоцистерни для транспортування технічної води і паливно-мастильних матеріалів на шасі Volvo
У лютому 2017 року розпочався новий спільний проект «Everlast» з польською компанією «Romex» з виробництва молоковозів.
Співпраця Everlast з компанією Unicef, яка займається вирішенням соціальних проблем нашого суспільства,
Вчора уїхала чергова автоцистерна, виріб для компанії "Еверласт" стандартний,
В Україні дві біди: дороги і ще одна. Свій посильний внесок в боротьбі з першої бідою Еверласт бачить у виробництві якісних бітумовозів.
22-23 червня компанія Еверласт відвідала виставку AEGPL в Лісабоні, де нам була представлена новинка від концерну PSG (Blackmer, Mouvex, Ebsray і ін.) - турбінний насос для газовозів Ebsray R75.
Стартував ULPG-Конгрес 2017, організований українською асоціацією скрапленого газу.
Компанія Еверласт представила черговий газовоз (спасибі нашим клієнтам, компанії WOG), об'ємно-масовий витратомір компанії FAS, Micro motion Emerson.
Два білосніжних бензовоза для компанії Трейд-НК виїхали з території Еверласт.
У квітні цього року, в місті Нашвілл, США, пройшла виставка NPGA Propane Expo 2017. Представники компанії Еверласт завітали до найбільшої виставки, присвяченій зрідженому газу, і хотіли б поділитися своїми враженнями.