Завершуємо відвантаження чергової партії газовозів для національної мережі АЗС "UPG". Всі машини укомплектовані об'ємно масовими витратомірами призначеними для вимірювання щільності, обсягу, температури і ваги скрапленого газу (LPG).
Компанія "Еверласт" більше 10 років виготовляє бензовози і газовози для мережі АЗС "Avantage 7". Сьогодні ми передаємо нашим друзям і партнерам чергову партію газовозів обсягом 46 м³, виконаних за стандартами ЄС. Нова конструкція стала легше, що дозволяє перевозити більше вантажу і скоротити витрати на перевезення на 2%.
Побажаємо нашим друзям реалізації всіх поставлених цілей і нових яскравих перемог.
Накануне Нового года принято подводить итоги, вспоминать самые яркие моменты и загадывать желания на будущее. 2019 год для компании «Эверласт» был успешным и интересным. Мы изготовили 211 полуприцепов и автоцистерн различных видов - в среднем по 18 в месяц. Это рекорд компании «Эверласт» с момента ее основания в 2002 году... 
Для того щоб на прилавках з'явився ваш улюблений сир ТМ «КОМО» на завод необхідно доставити молоко. Саме з цією метою ПАТ "Дубномолоко" закупило три молоковоза ТМ «Еверласт». Ці цистерни виготовлені з любов'ю під яскравим Одеським сонцем, що обов'язково позитивно позначиться на якості кінцевого продукту. 
З 07.12.2017 року ТОВ «Еверласт» було включено Міністерством економічного розвитку і торгівлі в список виробників, вартість техніки яких компенсує держава у розмірі 25%.
У березні 2018 року, на території заводу-виробника вантажної техніки TATRA TRUCKS в Чеській Республіці, одеська компанія Еверласт - виробник напівпричепів-цистерн, провела випробування цистерни для перевезення світлих нафтопродуктів.
Почалося!
Програма дорожнього будівництва, прийнята в 2018 році запрацювала! Відрахування в Дорожній фонд за рахунок акцизів на паливо затверджені в наступному обсязі: 2018 г. - 32,6 млрд. грн., 2019 році - 51,2 млрд. грн., 2020-2022 рр. по 70 млрд грн. Як наслідок з'явився попит на бітумні напівпричіп-цистерни. А ми що? А ми тільки за! Ловіть в стрічку п'ять найкрасивіших бітумовозів виробництва Еверласт.
Вчора в похмурій Одесі був дуже урожайний день. З самого ранку уїхали два паливозаправники Еверласт 12м3 на шасі КамАЗ. Буквально через годину постійний клієнт «Константа М» приїхав за новеньким красивим напівпричепом бензовозом на 30м3, який просто бездоганно виглядає з тягачем MAN білого кольору. В обід ми вирішили не обідати, тому що дві цистерни після ремонту виїжджали одна за одною.
Що таке цистерна «під ключ»?
Це коли Ви телефонуєте на Еверласт і говорите: «Нам потрібна автоцистерна бензовоз 16 м3 на шасі DAF. Шасі ми хочемо б / у і бажано з Європи, але у відмінному стані». І вуаля: Ви отримуєте відмінний новий бензовоз з усіма документами, що відповідає вимогам законодавства України, а до нього абсолютно свіже шасі з майданчика в Голландії, але вже растоможене і за гривні з ПДВ.
Головним підтвердженням якості техніки Еверласт є повторні покупки!
У 2017 році ТОВ Карлівське сільськогосподарське підприємство «ЛОС» придбало на нашому заводі напівпричіп-цистерну для транспортування аміаку. В цьому році вони звернулися до нас за наступною одиницею, яка вже проходить за програмою компенсації від держави 25% вартості техніки для агро виробників.
Нагадую, що в державній програмі компенсації бере участь техніка виробництва «Еверласт», а саме: цистерни для перевезення аміаку, карбамідно-аміачної суміші і харчових продуктів.
Сьогодні в Одесі сонячний день і виїзд новенького бензовоза для ТОВ «Дайна». Торгова фірма з Чернігівської області замовила у нас автоцистерну на шасі MAN і два напівпричепа-цистерни для перевезення нафтопродуктів. Вони замінять застарілу техніку, яка вже не в повній мірі відповідає сучасним вимогам безпеки при перевезенні небезпечних вантажів.
Те, що в Європі вже давно норма - в Україні поки новинка! Але хтось повинен впроваджувати інновації!
Минулого тижня представники компанії Еверласт, спільно зі своїми польськими партнерами компанією Ромекс приїхали на «Звенигородський сироробний комбінат» (входить в міжнародний концерн SAVENCIA Groupe.
Минулого тижня ще один новий для нас проект був успішно реалізований спільно з нашими партнерами - компанією Альфатекс (www.alfateks.com.ua). І, як результат, з території «Еверласт» виїхав напівпричіп-цистерна об'ємом 22 м3 для перевезення трансформаторного масла для національної енергетичної компанії «Укренерго» (https://ua.energy).
Успіхів і процвітання нашим новим партнерам!
Пам'ятаєте рекламу: «Зустрів старого друга?»
Так ось, наш старий, перевірений часом і надійний друг і покупець - компанія «Укрпалетсистем» знову придбала у нас партію алюмінієвих бензовозів. Наступна партія бензовозів для національної мережі АЗС UPG вже у виробництві (стежте за нашими новинами).
Компанія «Еверласт» завжди рішуче береться за нові проекти. А коли абсолютно нова продукція виїжджає з заводу і за всіма характеристиками відповідає високим стандартам якості - це вдвічі приємніше!
У цьому місяці було відвантажено кілька абсолютно нових для нашого заводу цистерн.
Велика кількість новин про те, як все погано в Україні хочеться розбавляти новинами про результати роботи, успіхи і розвиток різних галузей промисловості країни і машинобудування зокрема, до якого ми докладаємо свою руку.
Крім того, що Еверласт зараз активно працює на експорт, ми встигаємо задовольнити потреби в якісній техніці і національних виробників.
 
Компанія Еверласт не перший рік поставляє бензовози в Північну Африку. Але коли з заводу виїжджає одразу 5 машин - це завжди дуже видовищно і масштабно.
Придбавши техніку Еверласт, ви одразу зможете працювати і заробляти
 
Останнім часом в Україні впроваджують все більш жорсткі норми з охорони навколишнього середовища та безпеки людини. Наша країна приєдналася до угоди про перевезення небезпечних вантажів ADR (ДОПНВ) ще в 2000 році, і з того часу національні вимоги все більш наближуються до європейських. 
 
Впровадження нових цивілізованих правил - без сумніву, процес позитивний на назрілий. Проте спочатку він супроводжується організаційними складнощами.
 
Так, з 1 червня 2018 року автоцистерни для перевезення небезпечних рідких вантажів повинні мати свідоцтво про проходження перевірки. Це означає, що весь транспорт, що перевозить бензин, дизельне пальне, газ, мазут, бітум, аміак і інші речовини, треба надати для огляду і перевірки технічному експерту. Експерт здійснює спеціальну перевірку та випробування і ставить особисте клеймо на металевій табличці цистерни. 
 
Відтепер небезпечні (легкозаймисті, отруйні, вибухонебезпечні) вантажі українськими дорогами будуть перевозити виключно цистернами, технічний стан яких перевірено експертами. Це гарна новина. Проте перевізники стикнулися з тим, що провести таку спеціальну перевірку наразі дуже складно, або зовсім неможливо. Причина тут не в технічному стані цистерн, що використовують. Справа в тому, що наразі на всю країну є лише три уповноважених органи, експерти яких можуть провести таку перевірку.
 
Враховуючи величезну кількість техніки для перевезень, в масштабах країни такої кількості установ та експертів вочевидь недостатньо. Звісно, в перспективі їх кількість зросте, спеціальні перевірки стануть нескладною і, головне, швидкою справою. Але перевозити вантажі треба вже зараз.
 
Український виробник спеціальної техніки, завод “Еверласт”, бере всі питання, що пов’язані з дозвільними документами на свою продукцію, на себе. Усі належні огляди, перевірки, гідравлічні та пневматичні випробування уповноважені експерти здійснюють безпосередньо на заводі-виробнику, надають свідоцтво і ставлять на цистернах особисте клеймо.
 
Таким чином, власник отримує цистерну з повним пакетом необхідних документів, в тому числі свідочтво про метрологічну повірку (калібровку), паспорт судини і обладнання, сертифікати на матеріали, акт приймання-передачі для реєстрації в МВС. Завдяки цьому покупець економить власний час та заробляє гроші - безпечно перевозити небезпечні вантажі можна одразу після придбання нової автоцистерни в ТОВ “Еверласт”.


битумовоз
битумовоз