Для того щоб на прилавках з'явився ваш улюблений сир ТМ «КОМО» на завод необхідно доставити молоко. Саме з цією метою ПАТ "Дубномолоко" закупило три молоковоза ТМ «Еверласт». Ці цистерни виготовлені з любов'ю під яскравим Одеським сонцем, що обов'язково позитивно позначиться на якості кінцевого продукту. 
молоковоз
молоковоз
молоковоз
молоковоз
молоковоз
Почалося!
Програма дорожнього будівництва, прийнята в 2018 році запрацювала! Відрахування в Дорожній фонд за рахунок акцизів на паливо затверджені в наступному обсязі: 2018 г. - 32,6 млрд. грн., 2019 році - 51,2 млрд. грн., 2020-2022 рр. по 70 млрд грн. Як наслідок з'явився попит на бітумні напівпричіп-цистерни. А ми що? А ми тільки за! Ловіть в стрічку п'ять найкрасивіших бітумовозів виробництва Еверласт.
бітумовоз
бітумовоз
бітумовоз
бітумовоз
бітумовоз
Вчора в похмурій Одесі був дуже урожайний день. З самого ранку уїхали два паливозаправники Еверласт 12м3 на шасі КамАЗ. Буквально через годину постійний клієнт «Константа М» приїхав за новеньким красивим напівпричепом бензовозом на 30м3, який просто бездоганно виглядає з тягачем MAN білого кольору. В обід ми вирішили не обідати, тому що дві цистерни після ремонту виїжджали одна за одною. Перша - це робота по перефарбовуванню постійного клієнта Socar - наші маляра постаралися на славу. Друга цистерна ще одного постійного клієнта ТМ «Роганська» вимагала капітального ремонту - з чим відмінно впорався ремонтний цех заводу «Еверласт». І в кінці дня виїхав новий сталевий бензовоз 30 м3 для АЗС ТОВ «Валентина» - нового нашого клієнта, який, ми сподіваємося, теж незабаром перетвориться в клієнта постійного :)
Всіх з наступаючою весною!
І нехай березень буде ще більш насиченим, ніж лютий.
паливозаправник
бензовоз
бензовоз
бензовоз
бензовоз
Що таке цистерна «під ключ»?
Це коли Ви телефонуєте на Еверласт і говорите: «Нам потрібна автоцистерна бензовоз 16 м3 на шасі DAF. Шасі ми хочемо б / у і бажано з Європи, але у відмінному стані». І вуаля: Ви отримуєте відмінний новий бензовоз з усіма документами, що відповідає вимогам законодавства України, а до нього абсолютно свіже шасі з майданчика в Голландії, але вже растоможене і за гривні з ПДВ. Потім красуня цистерна позує на оглядових майданчиках Одеси і їде заробляти гроші Вашому бізнесу.
Якщо така схема для вас - телефонуйте, залишайте заявки на сайті будемо раді допомогти: +38 (048) 700-18-15
бензовоз
бензовоз
бензовоз
бензовоз
бензовоз
Головним підтвердженням якості техніки Еверласт є повторні покупки!
У 2017 році ТОВ Карлівське сільськогосподарське підприємство «ЛОС» придбало на нашому заводі напівпричіп-цистерну для транспортування аміаку. В цьому році вони звернулися до нас за наступною одиницею, яка вже проходить за програмою компенсації від держави 25% вартості техніки для агро виробників.
Нагадую, що в державній програмі компенсації бере участь техніка виробництва «Еверласт», а саме: цистерни для перевезення аміаку, карбамідно-аміачної суміші і харчових продуктів.
аміаковоз
аміаковоз

аміаковоз
Сьогодні в Одесі сонячний день і виїзд новенького бензовоза для ТОВ «Дайна». Торгова фірма з Чернігівської області замовила у нас автоцистерну на шасі MAN і два напівпричепа-цистерни для перевезення нафтопродуктів. Вони замінять застарілу техніку, яка вже не в повній мірі відповідає сучасним вимогам безпеки при перевезенні небезпечних вантажів.
 
Покупці ТОВ "Еверласт" отримують цистерни, причепи та напівпричепи з повним пакетом документів для постановки на облік і перевезення небезпечних вантажів. Побажаємо удачі на дорогах нашому новому клієнту - ТОВ «Дайна»!

бензовоз
бензовоз
бензовоз
бензовоз
Те, що в Європі вже давно норма - в Україні поки новинка! Але хтось повинен впроваджувати інновації!
Минулого тижня представники компанії Еверласт, спільно зі своїми польськими партнерами компанією Ромекс приїхали на «Звенигородський сироробний комбінат» (входить в міжнародний концерн SAVENCIA Groupe.
Минулого тижня ще один новий для нас проект був успішно реалізований спільно з нашими партнерами - компанією Альфатекс (www.alfateks.com.ua). І, як результат, з території «Еверласт» виїхав напівпричіп-цистерна об'ємом 22 м3 для перевезення трансформаторного масла для національної енергетичної компанії «Укренерго» (https://ua.energy).
Успіхів і процвітання нашим новим партнерам!
цистерна под трансформаторное масло
цистерна под трансформаторное масло
цистерна под трансформаторное масло
инструментальный ящик
Пам'ятаєте рекламу: «Зустрів старого друга?»
Так ось, наш старий, перевірений часом і надійний друг і покупець - компанія «Укрпалетсистем» знову придбала у нас партію алюмінієвих бензовозів. Наступна партія бензовозів для національної мережі АЗС UPG вже у виробництві (стежте за нашими новинами).
До речі, купуючи продукцію компанії «Еверласт» клієнт отримує напівпричіп-цистерну зі «Свідоцтвом відповідності ДОПНВ», яку проводить спеціалізована лабораторія DIEX.
бензовоз
бензовоз
бензовоз
ДОПОГ
ДОПОГ
Компанія «Еверласт» завжди рішуче береться за нові проекти. А коли абсолютно нова продукція виїжджає з заводу і за всіма характеристиками відповідає високим стандартам якості - це вдвічі приємніше!
У цьому місяці було відвантажено кілька абсолютно нових для нашого заводу цистерн.
Перший реалізований проект - автоцистерна об'ємом 10 м3 на шасі КрАЗ для транспортування конденсату коксового газу, яка була виготовлена ​​для нашого постійного клієнта ArcelorMittal Кривий Ріг (https://ukraine.arcelormittal.com).
 
При цьому, Еверласт активно продовжує виробництво бензовозів, газовозів, бітумовозів, молоковозів, масловозів, касовозів, аміаковозів.
цистерна под коксовый газ
цистерна под коксовый газ
цистерна под коксовый газ


Велика кількість новин про те, як все погано в Україні хочеться розбавляти новинами про результати роботи, успіхи і розвиток різних галузей промисловості країни і машинобудування зокрема, до якого ми докладаємо свою руку.
Крім того, що Еверласт зараз активно працює на експорт, ми встигаємо задовольнити потреби в якісній техніці і національних виробників.
Вчора відвантажено спільний проект з компанією ТОВ "Енергоекспорт" - автоцистерна-водовоз для кінцевого замовника ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Нагадаємо, що ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» займає лідируючі позиції серед найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України і є частиною міжнародної корпорації.
Зміни на краще відбуваються, коли кожен добре робить свою справу.
водовоз
цистерна для технічної води
 
Компанія Еверласт не перший рік поставляє бензовози в Північну Африку. Але коли з заводу виїжджає одразу 5 машин - це завжди дуже видовищно і масштабно.
Придбавши техніку Еверласт, ви одразу зможете працювати і заробляти
 
Останнім часом в Україні впроваджують все більш жорсткі норми з охорони навколишнього середовища та безпеки людини. Наша країна приєдналася до угоди про перевезення небезпечних вантажів ADR (ДОПНВ) ще в 2000 році, і з того часу національні вимоги все більш наближуються до європейських. 
 
Впровадження нових цивілізованих правил - без сумніву, процес позитивний на назрілий. Проте спочатку він супроводжується організаційними складнощами.
 
Так, з 1 червня 2018 року автоцистерни для перевезення небезпечних рідких вантажів повинні мати свідоцтво про проходження перевірки. Це означає, що весь транспорт, що перевозить бензин, дизельне пальне, газ, мазут, бітум, аміак і інші речовини, треба надати для огляду і перевірки технічному експерту. Експерт здійснює спеціальну перевірку та випробування і ставить особисте клеймо на металевій табличці цистерни. 
 
Відтепер небезпечні (легкозаймисті, отруйні, вибухонебезпечні) вантажі українськими дорогами будуть перевозити виключно цистернами, технічний стан яких перевірено експертами. Це гарна новина. Проте перевізники стикнулися з тим, що провести таку спеціальну перевірку наразі дуже складно, або зовсім неможливо. Причина тут не в технічному стані цистерн, що використовують. Справа в тому, що наразі на всю країну є лише три уповноважених органи, експерти яких можуть провести таку перевірку.
 
Враховуючи величезну кількість техніки для перевезень, в масштабах країни такої кількості установ та експертів вочевидь недостатньо. Звісно, в перспективі їх кількість зросте, спеціальні перевірки стануть нескладною і, головне, швидкою справою. Але перевозити вантажі треба вже зараз.
 
Український виробник спеціальної техніки, завод “Еверласт”, бере всі питання, що пов’язані з дозвільними документами на свою продукцію, на себе. Усі належні огляди, перевірки, гідравлічні та пневматичні випробування уповноважені експерти здійснюють безпосередньо на заводі-виробнику, надають свідоцтво і ставлять на цистернах особисте клеймо.
 
Таким чином, власник отримує цистерну з повним пакетом необхідних документів, в тому числі свідочтво про метрологічну повірку (калібровку), паспорт судини і обладнання, сертифікати на матеріали, акт приймання-передачі для реєстрації в МВС. Завдяки цьому покупець економить власний час та заробляє гроші - безпечно перевозити небезпечні вантажі можна одразу після придбання нової автоцистерни в ТОВ “Еверласт”.


битумовоз
битумовоз

 
Зовсім недавно з воріт заводу «Еверласт» виїхав перший бензовоз з написом «BVS» - оновленим логотипом компанії «Надєжда».
З території заводу Еверласт вчора виїхали три цистерни для транспортування технічної води.
У 2018 році автодорожнє будівництво продовжує нарощувати обороти. Базовим матеріалом в будівництві доріг є дорожній бітум. Велика частина споживання дорожнього бітуму доставляється в Україну з сусідніх Білорусі та Польщі.
Купуй новий транспорт «Еверласт» в лізинг!
Ми дуже часто чуємо від наших потенційних клієнтів, що дешевше купити б.в. транспорт, ніж новий у EVERLAST. Чи так це насправді? Давайте розберемося.
Наведемо голі цифри.
Минулого тижня була відвантажена нова паливна цистерна для нашого постійного клієнта - компанії Надія. Зовсім недавно компанія провела ребрендинг роздрібної мережі і тепер новий бензовоз виробництва Еверласт радує око на дорогах України новим яскравим логотипом BVS.
«Еверласт», спільно з MAN Track & Bus Україна, здійснив поставку партії автоцистерн АЦ-18. Замовником виступив «Концерн Галнафтогаз» (ТМ «ОККО»).