З території заводу Еверласт вчора виїхали три цистерни для транспортування технічної води.
У 2018 році автодорожнє будівництво продовжує нарощувати обороти. Базовим матеріалом в будівництві доріг є дорожній бітум. Велика частина споживання дорожнього бітуму доставляється в Україну з сусідніх Білорусі та Польщі.
Минулого тижня була відвантажена нова паливна цистерна для нашого постійного клієнта - компанії Надія. Зовсім недавно компанія провела ребрендинг роздрібної мережі і тепер новий бензовоз виробництва Еверласт радує око на дорогах України новим яскравим логотипом BVS.
Купуй новий транспорт «Еверласт» в лізинг!
Ми дуже часто чуємо від наших потенційних клієнтів, що дешевше купити б.в. транспорт, ніж новий у EVERLAST. Чи так це насправді? Давайте розберемося.
Наведемо голі цифри.
«Еверласт», спільно з MAN Track & Bus Україна, здійснив поставку партії автоцистерн АЦ-18. Замовником виступив «Концерн Галнафтогаз» (ТМ «ОККО»).
Зателефонуйте нам (048-728-24-20) і ми розповімо, як оптимізувати логістику азотних добрив.
Виробництво і продаж молоковозів, масловозів, спиртовозів та інших харчових автоцистерн для нас звична справа, а ось завдання виготовити напівпричіп для перевезення газованої води стало новим викликом.
В цьому році аграрні компанії активно оновлюють свій автопарк.
Сьогодні, наш постійний клієнт, Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат отримав нову автоцистерну для перевезення питної води на повноприводному шасі КрАЗ.
Зовсім випадково, в компанії стала відома інформація, що на сайті RST продається напівпричіп «Еверласт».
Компанія «Еверласт» активно освоює новий сегмент ринку - «Молоковози» з нижнім наливом.
З початку 2017 рік «Еверласт» зіткнувся з підвищеним попитом на автоцистерни малої кубатури. Постачальники палива усвідомили, що невелика мобільна цистерна має безліч переваг перед автопоїздом з напівпричепом-цистерною великої кубатури. Аграрії почали масово закуповувати нові паливозаправники для заправки в поле. Паливозаправники для гірничо-збагачувальний комбінат також користуються попитом. Молоковози, водовози, Гудронатори і асенізатори, все це автоцистерни, які у нас запитували клієнти.
Шановні колеги, відповідно до правил перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ), існують обов'язкові вимоги до цистерн для транспортування аміаку. Хочемо вас поінформувати, що код цистерни-аміаковоза, згідно з вимогами ДОПНВ має вигляд: P29BH, де:
Робота фермера на пряму залежить від погоди та якісної техніки. Але якщо погода може підвести, то ось на техніку Еверласт Ви завжди можете покластися.
Дві яскраві автоцистерни для транспортування технічної води і паливно-мастильних матеріалів на шасі Volvo
У лютому 2017 року розпочався новий спільний проект «Everlast» з польською компанією «Romex» з виробництва молоковозів.
Вчора уїхала чергова автоцистерна, виріб для компанії "Еверласт" стандартний,
Співпраця Everlast з компанією Unicef, яка займається вирішенням соціальних проблем нашого суспільства,
В Україні дві біди: дороги і ще одна. Свій посильний внесок в боротьбі з першої бідою Еверласт бачить у виробництві якісних бітумовозів.